Традиції паризьких і львівських арт-кафе в Одесі
«Український дім» з моменту відкриття став центром українського культурного життя в Одесі. Тут розмістились книгарня-кав’ярня, світлиця центру національного виховання «Берегиня», художня галерея, прес-центр. Тут щомісяця проходитимуть асамблеї Українського клубу Одеси, мистецькі та культурні акції. Український дім та його господиня Наталя Чайчук гостинно запрошують одеситів та гостей міста поринути в світ культурного життя столиці українського Півдня.
![](/pics/apicturepicture17597_56405.jpg)
У книгарні-кав’ярні продовжується традиція богемних паризьких і львівських арт-кафе, що стали прихистком для Генрі Міллера, Ернеста Гемінгвея, Джеймса Джойса, Богдана-Ігора Антонича, Зенона Тарнавського, Богдана Нижанківського. Тут можна зустрітись з сучасними українськими письменниками, поетами, діячами культури і науки та випити кави з одеськими літераторами.
Світлиця запрошує цінителів справжньої української народної культури. Тут розміщено центр національного виховання «Берегиня» (ЦНВБ), який існує вже багато років і відомий організацією виставок-ярмарок народних майстрів, фестивалів «Вінок Чорномор’я», телефестивалю «Золота десятка» тощо, а також методичною допомогою вокальним, інструментальним і танцювальним колективам Одеси і області. При ЦНВБ створені гурти «Зорецвіт» і «Заграва», які неодноразово виступали на всеукраїнських та міжнародних фестивалях.
- Тут щомісяця проводяться виставки картин, графіки, фото, предметів декоративно-прикладного мистецтва – творів членів союзу художників, молодіжної секції, студентів художньо-графічного відділення Південноураїнського педагогічного університету імені К.Ушинського та інших навчальних закладів.
-
![Наталя Олександрівна Чайчук: Я цю ідею кликала все життя і аналогів такого не бачила ніде, тому тут зібрався колектив фахівців і кожен мріяв про втілення в життя своєї ідеї. Так і створився такий салон, куди люди можуть приходить відчувати себе затишно, цікаво…](/pics/apicturepicture17602_50199.jpg)
Наталя Олександрівна Чайчук: Я цю ідею кликала все життя і аналогів такого не бачила ніде, тому тут зібрався колектив фахівців і кожен мріяв про втілення в життя своєї ідеї. Так і створився такий салон, куди люди можуть приходить відчувати себе затишно, цікаво…
![](/pics/apicturepicture17598_10933.jpg)
![](/pics/apicturepicture17600_73837.jpg)
![Сучасний інтер’єр, приємний персонал, безоплатний WI-FI, помірні ціни як на книжки так і на каву.](/pics/apicturepicture17599_82698.jpg)
Сучасний інтер’єр, приємний персонал, безоплатний WI-FI, помірні ціни як на книжки так і на каву.
![](/pics/apicturepicture17601_24784.jpg)
![](/pics/apicturepicture17603_77791.jpg)
![](/pics/apicturepicture17604_28512.jpg)
![](/pics/apicturepicture17606_89628.jpg)
![](/pics/apicturepicture17697_25560.jpg)
![](/pics/apicturepicture17698_33954.jpg)
26 июля, 20:37
26 июля, 17:22
26 июля, 14:01
1 фото
26 июля, 13:56
1 фото
26 июля, 12:34
2 фото
26 июля, 11:08
1 фото
26 июля, 10:16
1 фото
25 июля, 20:11
25 июля, 17:30
25 июля, 14:49
2 фото
25 июля, 14:32
25 июля, 13:18
25 июля, 11:56
25 июля, 09:21
24 июля, 16:29
2 фото
24 июля, 15:01
24 июля, 12:57
24 июля, 11:00
2 фото