Одесчина: дезертировал один из столпов Партии регионов

24 февраля 2014, 17:40

На сегодняшнем заседании Верховной Рады Украины было объявлено о выходе из фракции ПР нардепа Леонида Климова (137-й мажоритарный округ Одесской области).




Итак, регионалов оставил один из столпов партии в Причерноморье, нардеп с 2002-года, уроженец Макеевки, хозяин «ИМЭКСБАНКА» и ФК «Черноморец», руководитель облорганизации ПР с марта 2005 по июнь 2010 года, советник Президента Януковича по финансовым вопросам.

Более того, Климов был единственным (!) из «сине-белых», кто проголосовал за отмену языкового закона Кивалова-Колесниченко.


 
Комментарии размещаются сторонними пользователями нашего сайта. Мнение редакции может не совпадать с мнением пользователей.
Комментарии:

анархист   24 февраля 2014, 17:48 IP: 217.73.8
Еще один бандюга обкакался. Своих бросают. Вот такие они верные друзья. Бандюги всегда друг друга кидают

Ответить
никодим   25 февраля 2014, 10:49 IP: 95.111.132.
анархист знаеш что мы все баньдюганы
поскольку у них нет национальности
как и у нас.

Ответить
Frosya   27 февраля 2014, 21:54 IP: 46.33.48.
А «тушки» знову рвуться до кормушки!

Шановні колеги! Шановні депутати, представники різних політичних партій!
Наша Україна переживає найважчі часи за період незалежності.
А в 2014 році незалежність ця почала вимірюватись не роками, а людськими життями!
Майже сотня молодих життів покладена на вівтар свободи!
Я це сприймаю як гіркий підсумок 12-ти річного перебування мене в Партії регіонів. В Партії, в яку я вступив, коли її очолював В.П. Семиноженко, а одним із засновників був Р.Б. Боделан. Головною метою Партії було регіональне відродження та підсилення повноважень місцевого самоврядування.
Ніхто не думав, що прихід на пост керівника партії Януковича В.Ф. перетворить Партію в клан, його особисто – в диктатора, а структурні принципи демократичного централізму будуть спаплюжені. Замість цього запровадились аморальні парламентські торги, на яких скуповувались депутатські мандати, як хамса на базарі. На жаль, останні роки за цей «базар» відповідала верхівка партії на чолі з донецьким «рішалою» Януковичем.
Натушкована «тушками» й глибоко протухша від них Партія регіонів перестала бути тією політичною силою, яка б жила турботами про кожен регіон України. Як на долоні видна мультиплікація тотального політичного фарисейства на прикладі Одеської області, яку перетворили в демократичну яму. Так, бронюючи (не за спасибі, звичайно) місця в списках й щедро замовивши під себе виборчі округи від Партії регіонів на Одещині в нинішній парламент пройшло 4 вчорашніх перебіжчики від Нашої України та БЮТу. А якщо врахувати, що й від інших партій «возлюбить» Партію регіонів пристосовувалось немало «перевертнів», то «чистим» регіоналом в Верховній Раді України від одеситів є один Клімов Л.М. (Це із  11 нардепів). Йому одесити вдячні за новий стадіон «Чорноморець». А що ж всі інші? Переслідуючи свої корпоративні і сімейні бізнесінтереси, користуючись лозунгом «Хоч ми і тушки, але зате біля кормушки», ці скоростиглі регіонали стали могильщиками Партії регіонів та її ідей. Це вони записались головними опричниками Януковича, це ці «кнопкодави» давили на кнопки в Парламенті, приймаючи антинародні закони. І зараз вони знову зрадили, вони кинулися дружити з опозицією, хоч головна їх мета —  втекти від гніву натовпу. «Они не предали в очередной раз, они – вовремя сориентировались! », а по факту «крысы опять побежали с корабля».
Ви скажете, що все це не по совісті? Але щоб жити по совісті, треба її мати. А навіщо їм совість, коли вони стали «вождиками». Працюючи разом з Вами,  я  на власні очі переконався, що і в Акермані є свій Акерманський «вождик». Цей «вождик» серйозно «підмяв» під себе Затоку, потужно осідлав Білгород-Дністровську мерію, але ніяк не зміг нахилити під себе райдержадміністрацію. «Вождик» знає «кого щемить, а кого — помиловать», «вождик» вхож до нужних людей в різних силових органах, «вождик» ох як хоче впливати  на земельні питання, судові питання та кадрову політику. І таких «вождиків» або «рішал» в Україні набралось достатньо. Це вони довели до того, що біда народу переросла у лють, лють у рішучість, і народ перейшов у рукопашну!
«Нельзя откусывать больше, чем можешь проглотить». А  в нашем районе откусывали! Особливо у відділі освіти. За 2009 — 2011 роки правоохоронними органами виявлено величезні суми розкрадання матеріальних цінностей по відділу освіти. Це більше 1 млн. грн.
У той період відділ освіти очолювала (вірніше, поєднувала з посадою Першого заступника) Орлова В.В. Це безпрецедентний випадок в Україні.
Я давно вникав у цю справу і дійшов до висновку, що її можна назвати «Все люди наші із села Монаші». Голова районної виборчої комісії Бондаренко Алла Борисівна із села Монаші. Далі нею було забезпечено вибори по Монашівській сільській раді депутатом Орлову В.В., а та в свою чергу на відділ освіти поставила монашанку Гусько Л.Д. І знову пішло вугілля без документів, без ваги, харчування для дітей в школах без ціни в меню і тому подібне. Довелось провести дві колегії та широке розслідування, щоб змінити керівництво РайВО.
Використовуючи владу колишнє керівництво Відділу освіти іменем Закону попирали Закон.
Такие как они выслуживались и выслуживаются, холуйски доказывая свою безраздельную преданность «Вождикам».
Зато с подчинёнными и слабыми сами становятся «паханами», топча своих бывших соратников, сохранивших достоинство и элементарную честь. Перебежчик, пробравшись к рулю, глумится над теми, кто всю жизнь был верен самому себе, своим идеям и принципам, кто боролся с «обортнями» и приспособленцами, и поэтому им особенно ненавистен.
Уважаемые депутаты и присутствующие!
Путешествие в 1000 миль начинается с первого шага. Украина сделала первые шаги в направлении очищения страны от всей этой накипи политического беспредела и диктаторского наследия Януковича. Но на гребне революции на Майдане, за что украинский народ заплатил сотней жизней, «тушки» опять вскарабкиваются на вершину власти, пытаясь остаться там, где можно делать угодливые  

Ответить
Frosya   27 февраля 2014, 21:56 IP: 46.33.48.
и серые зигзаги приспособленничества  и топтать судьбы людей.
Крысы дружно побежали с корабля Партии регионов. Капитан сбежал еще раньше. Какой будет Партия регионов в будущем, кто в ней останется – время покажет.
И те, кто останутся, будут нести этот тяжкий крест, который возложили нам на плечи Янукович и его «тушки».
Я стою на этом корабле, потому что на нём еще много людей, которые верили и боролись за справедливость. Я не знаю, где и кем я буду завтра, но знаю одно – где бы и кем бы я не был — я буду противостоять этой главной заразе нашей молодой демократии –«тушкам» и «вождикам».
Спасибі.
Голова Білгород-Дністровської районної
державної адміністрації                                                   В.Чорнолуцький

Ответить
Kuk   24 марта 2014, 12:07 IP: 46.151.194
Ну можно ли верить олигархам жопошникам?Это не просто крысы, это водоплавающие крысы.Так что перед тем как голосовать, хорошо подумайте — за КОГО!

Ответить